Odpovídáte na názor ke článku Internet 4G: Růžový šmejd?.
tj, no, 4g combi karta je šmejd, navíc když sem to reklamovala, tak se jim to po cestě nějak mechanicky poškodilo(když to zkoumala ta na tý prodejně, tak tam nic neviděla) tak mi ani neuznali reklamaci...nevíte o nějakym srovnatelnym modemu, kterej bych mohla koupit místo tadytý hovadiny za 5000???děkuju
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 938×
Přečteno 18 904×
Přečteno 16 665×
Přečteno 14 616×
Přečteno 12 787×