Odpovídáte na názor ke článku Internet 4G: Růžový šmejd?.
[15] nesouhlasím; a to nevím jestli je to další váš výlev pane Bleku (jste-li vůbec pan Blek) či toto opravdu myslíte vážně
nebo to byla ironie? jestli ano, tak se povedla
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 938×
Přečteno 18 904×
Přečteno 16 666×
Přečteno 14 616×
Přečteno 12 787×