Odpovídáte na názor ke článku Internet 4G: Růžový šmejd?.
já mám ten ružovoučkej modem taky, moc spokojen z tím nejsem, někdy to běhá, někdy ne, je to zakové prazvláštní připojení, ale pořád to maká lépe než samotné gprs..
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 907×
Přečteno 18 889×
Přečteno 16 643×
Přečteno 14 605×
Přečteno 12 770×