Odpovídáte na názor ke článku Internet 4G: Potřetí a snad naposled..
Mě připojení přes 4g combi kartu přestalo před týdnem úplně fungovat a protože nemám nervy ani znalosti (zkoušel jsem kde co a nakonec jsem zkusil i přeinstalovat celý systém), tak jsem dočasně přesedlal na windows. Příští měsíc mi končí smlouva, tak nejspíš nebudu prodlužovat.
S tím nefunkčním příkazem pon jsem se taky setkával docela často, naštěstí napodruhé se to vždycky chytlo.
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 930×
Přečteno 18 900×
Přečteno 16 658×
Přečteno 14 613×
Přečteno 12 784×