Odpovídáte na názor ke článku Internet 4G: Kde to hnije, tam je ...?.
vim, ze tohle ti moc nepomuze, ale ja uplne v klidu ruzouvou 4g combo kartu provozuju uz asi rok. Klidne 24h nonstop.
Na ten firefox bych se podival, jestli nemas nainstalovany nejaky urychlovatko, ktery otevira vic pripojeni najednou. treba nejak moc.
Jinak ale teda me to pripojeni nepada ani kdyz si zrovna potrebuju neco stahnout pres torrent a ze ten dela tuny paralelnich spojeni...
pouzivam myslim nejaky cca rok stary zkompilovany drivery do 2.6.22 jmenem ipwireless_cs a vubec zadny triky s firewallem
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 941×
Přečteno 18 905×
Přečteno 16 667×
Přečteno 14 616×
Přečteno 12 789×