Odpovídáte na názor ke článku Internet 4G: Kde to hnije, tam je ...?.
Zdá se, že to dělá Firefox. Zatím nevím co děla, ale když jsem odpoledne asi hodinku netil v Opeře, tak se to chovalo dobře.
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 941×
Přečteno 18 905×
Přečteno 16 666×
Přečteno 14 616×
Přečteno 12 789×