Odpovídáte na názor ke článku Ubuntu: lidskost zabalená do Gnome.
Ano to je presne ona. Je pre ludi, ktori nezvladaju tazkopadnost Debianu a nemaju prave chut bezat unstable aby mali aktualne verzie SW. Zbohom Debian a diky za Ubuntu.
Zajímám se o GNU/Linux, zejména o Ubuntu,Debian a Fedoru, dále se zabývám tvorbou webů a bojovým systémem Jeet Kune Do. V roce 2012 jsem vytvořil projekt LinuxMarket – moderní linuxový obchod, který jsem zrealizoval ve spolupráci s linuxovým serverem Linuxsoft.cz.
Přečteno 13 891×
Přečteno 11 380×
Přečteno 10 448×
Přečteno 10 334×
Přečteno 9 893×