Odpovídáte na názor ke článku Tak mám zpátky UPC :).
[5] ja som mal na dialupe vzdy minimalne 51kbps, niekedy 53 (tusim, uz je to davno, ale tych 51 viem naisto)
Zajímám se o GNU/Linux, zejména o Ubuntu,Debian a Fedoru, dále se zabývám tvorbou webů a bojovým systémem Jeet Kune Do. V roce 2012 jsem vytvořil projekt LinuxMarket – moderní linuxový obchod, který jsem zrealizoval ve spolupráci s linuxovým serverem Linuxsoft.cz.
Přečteno 13 899×
Přečteno 11 392×
Přečteno 10 458×
Přečteno 10 346×
Přečteno 9 903×