Odpovídáte na názor ke článku Tak mám zpátky UPC :).
Download po modemu je 56kbps, cili 7kB/s fyzicky. Uzitecnou rychlost zmensi rezie protokolu, zvetsi komprese. Mam vyzkouseno, ze instalace ConnectionMeteru se mi nekdy pred tremi lety stahovala vzdy na nejakych 14kB/s. Jak to jen delali ..
Zajímám se o GNU/Linux, zejména o Ubuntu,Debian a Fedoru, dále se zabývám tvorbou webů a bojovým systémem Jeet Kune Do. V roce 2012 jsem vytvořil projekt LinuxMarket – moderní linuxový obchod, který jsem zrealizoval ve spolupráci s linuxovým serverem Linuxsoft.cz.
Přečteno 13 901×
Přečteno 11 392×
Přečteno 10 461×
Přečteno 10 348×
Přečteno 9 905×