Odpovídáte na názor ke článku Proč je taková rivalita mezi OS?.
>> rezna
Co je na GPL rudeho?
PS: root.cz neni plny fanatiku, jen ti fanatici jsou vic videt ;-(
Zajímám se o GNU/Linux, zejména o Ubuntu,Debian a Fedoru, dále se zabývám tvorbou webů a bojovým systémem Jeet Kune Do. V roce 2012 jsem vytvořil projekt LinuxMarket – moderní linuxový obchod, který jsem zrealizoval ve spolupráci s linuxovým serverem Linuxsoft.cz.
Přečteno 13 900×
Přečteno 11 392×
Přečteno 10 458×
Přečteno 10 347×
Přečteno 9 904×