Odpovídáte na názor ke článku SÚKL zprovoznil nový systém pro elektronické recepty.
Dobrý den, souhlasím s Vámi, problém ovšem nevidím pouze v legislativě. Znám spoustu lékařů, pravda povětšinou starších, pro které je problém prostě zvyknout na nový SW ale nakonec to časem nebude nepřekonatelné. Nešťastná je absence prováděcí vyhlášky a nedostatek času pro lékaře si na to zvyknout - vyhláška by pro ně určitě byl impuls pro to něco dělat.
Přečteno 57 726×
Přečteno 45 054×
Přečteno 42 280×
Přečteno 36 932×
Přečteno 33 835×