Odpovídáte na názor ke článku Zadarmo není zadarmo, aneb co nás stojí pirátění.
[28] Ano, představ si, že udělal a ne jednou - důkazem je moje vcelku obsáhlá sbírka originálních CD a DVD s hudbou, filmy a počítačovými hrami a několik stovek papírových knih. Nákupu drtivé většiny těchto děl předcházelo jejich stažení z Internetu.
Co se týká Viewegha, nevzpomínám si, že bych se s ním srovnával, ale s nějakým podhajem klidně, protože na rozdíl od něj, já jsem svou tvorbu předvedl (ať si o ní můžeš myslet cokoliv), on místo toho raději stáhl ocas a Ad Hominem se nebude bavit.
Mimo to, zrovna třeba ten Viewegh, když začne psát knihu, tak už předem ví, že slušně vydělá (jeho podnikatelské riziko je nízké), protože už je dostatečně známý a podle názoru některých dobře píše, což nemohu hodnotit, není to můj žánr, takže jeho knihy nečtu a světe div se ani nestahuji. Ale kdyby mi někdo některou jeho knihu třeba doporučil, že by mi sedla a já bych měl možnost si ji stáhnout a přečíst, třeba by měl pan Viewegh dalšího věrného a platícího čtenáře.
[31] Ano a všichni víme, kdo je platí.
Žiji a pracuji v Ostravě. S OS GNU/Linux jsem se poprvé seznámil v roce 1997 na VŠB, následně se moji první distribucí stal RedHat 5.2. Ve stáji červeného klobouku jsem vydržel až do verze 8, kterou na půl roku vystřídal Mandrake. Poté jsem nainstaloval GNU/Debian. Po čase jsem cosi zaslechl o nějakém úžasném systému postaveném na Debianu, a tak se na mém PC objevilo Kubuntu 5.04. Od té chvíle se datuje mé poznání, že Linux je již zralý pro Desktop a Windows nadále nepotřebuji. Od Kubuntu 5.10 jsou tedy mé počítače zcela bez oken a zatím zůstávám stále věrný Kubuntu.
Od července 2009 jsem členem České pirátské strany v Moravskoslezském kraji.
Moje Bitcoin adresa: 19L6XxtSAVYmD2SJatBaHFgjYDC8GvgKWb
Přečteno 38 285×
Přečteno 29 655×
Přečteno 29 462×
Přečteno 25 456×
Přečteno 22 909×