Odpovídáte na názor ke článku Zadarmo není zadarmo, aneb co nás stojí pirátění.
[25] Je zvláštní, že právě ti tzv. piráti podle několika vědeckých studií jsou právě těmi, kdo nejvíce nakupují. Do dalších debat hmotné vs. nehmotné se pouštět nebudu, tyto debaty proběhli již mnohokrát - prostě to není možné brát stejně a pokud někdo nechce vidět rozdíl tak to není můj problém, ale jeho.
[26] S tím nemohu souhlasit a za pravdu mi dávají například prodejní akce jako Humble Indie Bundle. Ostatně já naprosto běžně praktikuji model, stáhnu si nový film, podívám se na něj a pokud za něco stojí jdu na něj s přáteli do kina. To že těch filmů, na které stojí zajít do kina není mnoho, to není můj problém, ale těch co je tvoří - těm zkrátka musí stačit prachy od televizí a televizím zase z reklamy na kterou čučíme.
Žiji a pracuji v Ostravě. S OS GNU/Linux jsem se poprvé seznámil v roce 1997 na VŠB, následně se moji první distribucí stal RedHat 5.2. Ve stáji červeného klobouku jsem vydržel až do verze 8, kterou na půl roku vystřídal Mandrake. Poté jsem nainstaloval GNU/Debian. Po čase jsem cosi zaslechl o nějakém úžasném systému postaveném na Debianu, a tak se na mém PC objevilo Kubuntu 5.04. Od té chvíle se datuje mé poznání, že Linux je již zralý pro Desktop a Windows nadále nepotřebuji. Od Kubuntu 5.10 jsou tedy mé počítače zcela bez oken a zatím zůstávám stále věrný Kubuntu.
Od července 2009 jsem členem České pirátské strany v Moravskoslezském kraji.
Moje Bitcoin adresa: 19L6XxtSAVYmD2SJatBaHFgjYDC8GvgKWb
Přečteno 38 285×
Přečteno 29 655×
Přečteno 29 462×
Přečteno 25 456×
Přečteno 22 909×