Odpovídáte na názor ke článku Panasonic VIERA TX-P42G30E.
[24] Ano, vypalování je vlastností plasma obrazovek, ale u dnešních generací se toho není třeba bát, tyto televize jsou narvány technologiemi, které tomu brání. Při běžném provozu se to prakticky nemůže stát, jen třeba pokud jsi fanda 8bit konzolí a počítačů, tak to bych neriskoval, protože u těchto starých her se obrazovka příliš nepřekresluje, takže tam by po delší době hraní skutečně mohlo dojít k vypálení artefaktů do masky. Nicméně i pokud se to stane, tak je (aspoň v této televizi) zabudován nástroj, který by to "měl" odstranit.
Každopádně zatím jsem nezaznamenal žádný problém a jsem s nákupem spokojen. Jen bych už dnes investoval do nového modelu s větší úhlopříčkou a 3D. Co se týká 3D, to zase není tak důležité, ale můj Blu-Ray přehrávač i AV receiver to umí, takže proč ne.
Žiji a pracuji v Ostravě. S OS GNU/Linux jsem se poprvé seznámil v roce 1997 na VŠB, následně se moji první distribucí stal RedHat 5.2. Ve stáji červeného klobouku jsem vydržel až do verze 8, kterou na půl roku vystřídal Mandrake. Poté jsem nainstaloval GNU/Debian. Po čase jsem cosi zaslechl o nějakém úžasném systému postaveném na Debianu, a tak se na mém PC objevilo Kubuntu 5.04. Od té chvíle se datuje mé poznání, že Linux je již zralý pro Desktop a Windows nadále nepotřebuji. Od Kubuntu 5.10 jsou tedy mé počítače zcela bez oken a zatím zůstávám stále věrný Kubuntu.
Od července 2009 jsem členem České pirátské strany v Moravskoslezském kraji.
Moje Bitcoin adresa: 19L6XxtSAVYmD2SJatBaHFgjYDC8GvgKWb
Přečteno 38 285×
Přečteno 29 655×
Přečteno 29 462×
Přečteno 25 456×
Přečteno 22 909×