Odpovídáte na názor ke článku Panasonic VIERA TX-P42G30E.
FLAC, OGG atd to vse umi i stare recievry, respektive oni umi vse, jelikoz do nic de ze zvukovky pres optiku, nebo v tvem pripade pres hdmi 0 a 1cky a ten reciever si to prave prevede na analog a posila to dal do repraku,..
ale uz kvuli tomu dts-hd ok asi bude lepsi koupit novejsi kousek, nez ten muj denon, ten uz jen na hudbu.
co se tyce blue-raye, ja se mu vyhybam jak to jde,.. lidi na nej prechazej, protoze znaj jen dvdcka a blue ray jim prijde skvely a lidi neznaj jiny vymozenosti dnesni doby. v dnesni dobe je nejlepsi si poridit nejake multimedialni centrum s velkym hdd, nebo pokud uz clovek ma domaci NAS server, tak si kouptit MC s 100MB ethernetem a pekne si tahat filmy z netu.
pokud ovsem clovek lpi na legalne zakoupenych filmech, tak dnes jina sance nez blueray moc neni, alespon v cechach, budoucnost je urcite v streamovani filmu z internetu zkrs nejake zpoplatnene sluzby, to je ovsem dnes jeste v plenkach, nevysila se full hd, ale jen hd atd a vyber filmu je maly,.. ono ani na blue ray neni zatim tolik filmu nevychazi, i proto jsem ho nikdy nemel rad.
Žiji a pracuji v Ostravě. S OS GNU/Linux jsem se poprvé seznámil v roce 1997 na VŠB, následně se moji první distribucí stal RedHat 5.2. Ve stáji červeného klobouku jsem vydržel až do verze 8, kterou na půl roku vystřídal Mandrake. Poté jsem nainstaloval GNU/Debian. Po čase jsem cosi zaslechl o nějakém úžasném systému postaveném na Debianu, a tak se na mém PC objevilo Kubuntu 5.04. Od té chvíle se datuje mé poznání, že Linux je již zralý pro Desktop a Windows nadále nepotřebuji. Od Kubuntu 5.10 jsou tedy mé počítače zcela bez oken a zatím zůstávám stále věrný Kubuntu.
Od července 2009 jsem členem České pirátské strany v Moravskoslezském kraji.
Moje Bitcoin adresa: 19L6XxtSAVYmD2SJatBaHFgjYDC8GvgKWb
Přečteno 38 285×
Přečteno 29 655×
Přečteno 29 463×
Přečteno 25 456×
Přečteno 22 909×