Odpovídáte na názor ke článku Zkušenosti s Originálním ICQ klientem.
[17] a podobní, pokud vím, tak tenhle web už vychází z komunity Linux/UNIX, a pokud to někomu vadí ať to nečte ne?:)
btw. Jabber jediná alternativa:)
Realizuji informační systémy založené na linuxu. Ve volném čase se ale počítačům snažím vyhýbat, i když to moc nejde.
Přečteno 12 135×
Přečteno 10 189×
Přečteno 7 755×
Přečteno 7 733×
Přečteno 7 501×