Hlavní navigace

Tonda bloguje - Články označené nálepkou Internet

Komentuji sám sebe?

Nebo to nechám jiným? Ale dál komentovat svůj článek asi není třeba, už to nepřímo učinili jiní, víc k tomu asi opravdu netřeba dodávat.
9. 1. 2009 16:35 (aktualizováno) | Internet Ostatní |

Úsměvné, praktické, k zamyšlení

Tak jsem se jednou kouknul na mapy, abych jako zjistil, v kterém tom átriu si to jistý státní úřad zřídil nové tiskové středisko...... a zjistil jsem že na tom úřadě disponují bankomatem, jak praktické, vybrat si hotovost na místě jednání, že? :-D Update: Škoda jen, že změnili vedoucího :-)
22. 8. 2009 21:49 (aktualizováno) | Internet Ostatní

Tak trochu myšlenkový zmatek...

 aneb, mají ti dva pánové vůbec nějaké elementární znalosti matematické statistiky? Původně jsem chtěl nechat jejich komentáře bez odezvy, ale nakonec jsem se přeci jen odhodlal a shrnul základní nedostatky, které mi v tomto jejich loňském projevu vadí. Za prvé statistika, jakákoliv, je jen měření, a každé měření obsahuje chyby, to mě osobně naučili už na průmyslovce…
8. 1. 2009 14:34 (aktualizováno) | Internet Ostatní Software |

Praktické zkušenosti s KDE4, Kopete

Zatím používám z KDE4 jen části, a to jen dva programy, o tom prvním, Kopete, komunikátoru KDE, se zmíním jako prvním. A to o verzi 0.60.3, to jest z KDE 4.1.3. Nouze a tak trochu zvědavost mě dotlačily k tomu, že jsem si nainstaloval jednu z novějších verzí Kopete. Přechodem na novější verzi se mi vyřešil problém zamrzání „tři pětkové“ verze Kopete. To se projevovalo hlavně při komunikaci s klienty s programem licq (?).
19. 11. 2008 6:54 (aktualizováno) | Desktop Internet Software

bože, zase flame...

Tak jsem si zas po delší době přečetl nějaký ty komentáře k nějakému článku na konkurenčním webzinu. Pár militantních MS příznivců a odpůrců, či spíše linuxáků a antilinuxáků si zas nadávalo. No, né že bych to nikdy nedělal, ale nějak mě to už nebaví. Tak se asi vrhnu do práce. Nebo si zajdu uvařit čaj a popovídám si s kolegyněmi v kuchyňce. Přece jenom, je to příjemnější. A myslím, že mi bude i líp. Asi stárnu, já vím.
24. 4. 2008 6:06 (aktualizováno) | Internet |