Odpovídáte na názor ke článku Zkušenosti s Originálním ICQ klientem.
zase az take strasne to nie je.. napr. neviem si predstavit zeby som mal robit bez photoshopu.. jasne ja viem gimp je o nieco horsi ale je zadarmo. ale nejak si na neho neviem zvyknut..
Realizuji informační systémy založené na linuxu. Ve volném čase se ale počítačům snažím vyhýbat, i když to moc nejde.
Přečteno 12 132×
Přečteno 10 187×
Přečteno 7 753×
Přečteno 7 732×
Přečteno 7 499×