Odpovídáte na názor ke článku Tak DRM už nechce ani Bill Gates.
Kromě toho, z obsahu, šířeného pomocí otevřených technologií nebo dokonce šířeného "neoficiálními" kanály nemá Microsoft ani cent. Svoje DRM technologie ale poskytovatelům obsahu nabídne za úplatu, z každého filmu nebo skladby mu grošík do pokladny spadne. Opravdu nevidím důvod, proč by Microsoft měl být z principu proti DRM - kromě snahy vylepšit si image před domácími uživateli svých produktů.
Realizuji informační systémy založené na linuxu. Ve volném čase se ale počítačům snažím vyhýbat, i když to moc nejde.
Přečteno 12 139×
Přečteno 10 192×
Přečteno 7 757×
Přečteno 7 735×
Přečteno 7 504×