Odpovídáte na názor ke článku Vodafone a ČD: bezpečnost až na posledním místě?.
posledni vetu jsem napsal spatne... melo to byt:
Defakto bych se prihlasil na muj ucet a pak zadal jakysi overovaci kod, ktery by slouzil operatorce na potvrzeni ze jsem to opravdu ja (to heslo by se vyuzivalo pouze kdyby oni volali tobe), kdyz ty volas jim, tak ho zadavas to heslo do mobilu.
Co o sobě napsat? Absolvent ČVUT FEL, linuxák, síťař. Mimo to se zajímám o elektrotechniku, elektroniku a speciálně elektrické pohony.
Přečteno 62 631×
Přečteno 18 199×
Přečteno 18 182×
Přečteno 17 260×
Přečteno 15 781×