Odpovídáte na názor ke článku Spammeři jsou zase mazanější.
Vím, že to asi nebude znít zrovna příjemně, ale zpoplatnil bych nové registrace u Seznamu právě SMSkou, za nejnižší možnou cenu. :-)
Co o sobě napsat? Absolvent ČVUT FEL, linuxák, síťař. Mimo to se zajímám o elektrotechniku, elektroniku a speciálně elektrické pohony.
Přečteno 62 642×
Přečteno 18 209×
Přečteno 18 190×
Přečteno 17 288×
Přečteno 15 799×