Odpovídáte na názor ke článku Spammeři jsou zase mazanější.
A nebylo by lepsi pozavirat ty podvodniky? Operator snad vi, komu posila penize za premiove SMS, tak kde je problem?
Co o sobě napsat? Absolvent ČVUT FEL, linuxák, síťař. Mimo to se zajímám o elektrotechniku, elektroniku a speciálně elektrické pohony.
Přečteno 62 647×
Přečteno 18 214×
Přečteno 18 192×
Přečteno 17 293×
Přečteno 15 806×