Odpovídáte na názor ke článku Spammeři jsou zase mazanější.
Bylo by realny (respektive legislativne v poradku) kdyz by robot rozpoznaval spam podle prilisne podobnosti/identicnosti obsahu velkeho mnozstvi (at uz odchozi nebo prichozi) posty? nebo se nekde toto schema jiz pouziva?
Co o sobě napsat? Absolvent ČVUT FEL, linuxák, síťař. Mimo to se zajímám o elektrotechniku, elektroniku a speciálně elektrické pohony.
Přečteno 62 644×
Přečteno 18 211×
Přečteno 18 191×
Přečteno 17 289×
Přečteno 15 801×