Odpovídáte na názor ke článku Odklánění DNS provozu jako bonus.
Asi se Vam toto doporuceni libit nebude, ale ja by jsem pouzil OpenDNS a jejich DNScrypt...
Co o sobě napsat? Absolvent ČVUT FEL, linuxák, síťař. Mimo to se zajímám o elektrotechniku, elektroniku a speciálně elektrické pohony.
Přečteno 62 643×
Přečteno 18 209×
Přečteno 18 190×
Přečteno 17 288×
Přečteno 15 800×