Odpovídáte na názor ke článku Měkké dárky na poslední chvíli.
Koupil jsem si v e-shopu pisnicku, radne odvadim poplatky OSE za verejnou produkci. Presto ji nemuzu pustit na plese. Je tohle eticke?
Koupil jsem si novy HDD pro sva soukroma data, odvedl jsem autorsky poplatek. Je tohle eticke?
Oba dva priklady jsou v muj neprospech. Tim nepopiram pravo autora pisnicky na odmenu.
Co o sobě napsat? Absolvent ČVUT FEL, linuxák, síťař. Mimo to se zajímám o elektrotechniku, elektroniku a speciálně elektrické pohony.
Přečteno 62 644×
Přečteno 18 211×
Přečteno 18 191×
Přečteno 17 289×
Přečteno 15 801×