Odpovídáte na názor ke článku Déčko jako děšivý důsledek digitalizace.
[17] Osobně si klidně za ČT zaplaťte. Teď jen ještě přijít na to, jak to udělat, abych za ČT nemusel platit já. ;-)
Co o sobě napsat? Absolvent ČVUT FEL, linuxák, síťař. Mimo to se zajímám o elektrotechniku, elektroniku a speciálně elektrické pohony.
Přečteno 62 647×
Přečteno 18 214×
Přečteno 18 192×
Přečteno 17 293×
Přečteno 15 805×