Odpovídáte na názor ke článku Déčko jako děšivý důsledek digitalizace.
By me zajimalo zda ty programy jedou v CBR nebo VBR a zda u VBR se uvazuje o sdilenem pasmu v danem muxu - enkoder by tak mohl docasne zvysovat bitrate u sportu, kdyz na ostatnich kanalech se nic nedeje..
Co o sobě napsat? Absolvent ČVUT FEL, linuxák, síťař. Mimo to se zajímám o elektrotechniku, elektroniku a speciálně elektrické pohony.
Přečteno 62 647×
Přečteno 18 214×
Přečteno 18 192×
Přečteno 17 293×
Přečteno 15 806×