Odpovídáte na názor ke článku Archivujeme televizní pořady.
Hezké, jen by mě zajímalo, proč zvuk znovu komprimuješ - to je AAC o tolik kvalitnější než ten MPEG-1 layer 2 (nebo co to vlastně je v našich DVB-T multiplexech), že se vyplatí dělat nad tím další ztrátovou kompresi?
Co o sobě napsat? Absolvent ČVUT FEL, linuxák, síťař. Mimo to se zajímám o elektrotechniku, elektroniku a speciálně elektrické pohony.
Přečteno 62 647×
Přečteno 18 214×
Přečteno 18 192×
Přečteno 17 293×
Přečteno 15 805×