Odpovídáte na názor ke článku Archivace XMPP zpráv na straně serveru.
Něco podobného má Jabbim, je to sice webový archiv, takže si jej nemůžu pohodlně prohlížet v IM klientovi (možná nějak jo, neřešil jsem), ale prohlížeč je skoro všude, takže na občasné hledání dostačuje. https://secure.jabbim.com/archive/ (nejsem si jist jestli je to i pro neVIP uživatele).
Co o sobě napsat? Absolvent ČVUT FEL, linuxák, síťař. Mimo to se zajímám o elektrotechniku, elektroniku a speciálně elektrické pohony.
Přečteno 62 644×
Přečteno 18 212×
Přečteno 18 191×
Přečteno 17 291×
Přečteno 15 802×