Odpovídáte na názor ke článku Microsoft Office 2007 s nativní podporou ODF.
Proc mi v hlave zni greamofon? ... a deska dohrala, dohrala, dohrala... A nebo z jednoho znameho foru (co se blizi vic Mrkvosoftim produktum):"Chcete slyset pohadku?-CHrc-Chcete slyset pohadku?-chrc-Chcete slyset pohadku?".... nas*at, panove ;)
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 942×
Přečteno 18 905×
Přečteno 16 667×
Přečteno 14 616×
Přečteno 12 790×