Odpovídáte na názor ke článku Microsoft Office 2007 s nativní podporou ODF.
Já teda nevim, ale musim říct, že z těch dvou screenshotů se mi daleko víc líbí zobrazení písma ve wordu. OO je rozpité (někdo tomu možná říká vyhlazování, mě to tahá za oči jako nezaostřená fotka), některý linky písma se ztrácej a často je tam zblbnutej kerning, např.:
3vydán, sl o vensko, se stavami, srozumitelné (i moc nalepené na m).
Sem dost fanoušek opensource, ale musim bejt spravedlivej: vykreslování by OO potřebovala zlepšit.
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 941×
Přečteno 18 905×
Přečteno 16 667×
Přečteno 14 616×
Přečteno 12 789×