Odpovídáte na názor ke článku Microsoft Office 2007 s nativní podporou ODF.
skoro mam pocit, ze jeden z tech baliku se nedrzel standartu ISO, nebo meli jinej vytisk...
snad se to zlepsi.
kazdopadne uz nebudu mit vycitky az nekomu budu posilat naky ODF, aspon budou lidi microsoft otravovat, jestli se to trochu rozsiri...
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 942×
Přečteno 18 905×
Přečteno 16 667×
Přečteno 14 616×
Přečteno 12 790×