Odpovídáte na názor ke článku Microsoft Office 2007 s nativní podporou ODF.
To je k ničemu. Chce to pořádně vyzkoušet: a) tabulky, b) textové rámce, c) další „srandičky“ - např. vložený „šíít“ z tabulkového procesru, atd...
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 942×
Přečteno 18 905×
Přečteno 16 667×
Přečteno 14 616×
Přečteno 12 790×