Odpovídáte na názor ke článku Galaxium Messenger.
Ja mam skvele zkusenosti se SIMem - http://sim-im.org/. Ani pri jedne zmene protokolu jsem nemusel nic delat, nemusel stahovat zadne updatey, proste vsechno slapalo. Navrch je k dispozici pro vsechny hlavni platformy a nepada... Umi i OSD a tak... Umi spoustu protokolu a je to proste idealni klient... Tak uz dost reklamy... :-)
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 933×
Přečteno 18 902×
Přečteno 16 661×
Přečteno 14 614×
Přečteno 12 785×