Odpovídáte na názor ke článku Čtyřlístek - mládeži nepřístupno?.
21: Teda my máme čtyřlístek a naše děti baví.
Ale pokud si srovnáš starej čtyřlístek (např. 20 let)a novej, tak uvidíš, že dřív opravdu byla tráva zelenější. Tenkrát to kreslil opravdu němeček a ručně, takže to byly hezký postavy s jemně vyjádřenejma detailama a každej rámeček byl "ruční tvorba".
Dneska se to seká na PC dle šablon (takže rámečky jsou uniformní, pozadí je většinou jednobarevný přechod, postavy dělaj "debilní" obličeje, atd...).
Rozdíl jasně vidíte...
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 935×
Přečteno 18 903×
Přečteno 16 663×
Přečteno 14 615×
Přečteno 12 786×