Odpovídáte na názor ke článku Čtyřlístek - mládeži nepřístupno?.
20 jeste jsem zapomel doplnit, mam ty stare komiksy od ctyrlistku i mame ty puvodni sesity rychlych sipu, ale decka uz to moc nebavi, oni ziji minecraftem, raymanem a taky futuramou :) doba proti nasemu detsvi (je mi 30+) se strasne zmenila v dospunosti cehokoliv.
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 847×
Přečteno 18 859×
Přečteno 16 606×
Přečteno 14 541×
Přečteno 12 737×