Odpovídáte na názor ke článku Čtyřlístek - mládeži nepřístupno?.
Je to hnus ty reklamy v dnešní době, půjčil sem si od sestřenice časopis pro děti ABC a nestačil sem se divit kolik je v něm reklam, zabírá skoro třetinu časáku. Navíc cena časopisu mi příjde dost přehnaná na to že tam je tolik reklamy.. :-(
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 847×
Přečteno 18 859×
Přečteno 16 606×
Přečteno 14 541×
Přečteno 12 737×