Odpovídáte na názor ke článku Čtyřlístek - mládeži nepřístupno?.
to je hnus - reklamy v detskem filmu. (3d by mi asi zase tolik nevadilo, proste evoluce, ale cpat tam reklamu...)
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 847×
Přečteno 18 859×
Přečteno 16 606×
Přečteno 14 541×
Přečteno 12 737×