Odpovídáte na názor ke článku Čtyřlístek - mládeži nepřístupno?.
Chtěl jsem něco napsat, ale nemám slov. Něco by prostě mělo zůstat ve 2D, jak tohle, tak i Futurama a Simpsonovi vypadají v 3D nepřirozeně. Navíc podle recenze se mi zdá, že autory to opravdu nebavilo a chtěli jen vytřískat co nejvíc peněz za nic.
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 847×
Přečteno 18 859×
Přečteno 16 606×
Přečteno 14 541×
Přečteno 12 737×