Odpovídáte na názor ke článku Bydleli jsme na tanku a tajně snili o punku ....
3 setry boli zo zaciatku super potom to zacalo byt nuda.
Ale patrili k tej zlatej ere:
Zona A
3 sestry
Slobodna Europa
Orlik
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 933×
Přečteno 18 902×
Přečteno 16 661×
Přečteno 14 614×
Přečteno 12 785×