Odpovídáte na názor ke článku BSA opět v akci?.
Podle mne by bylo rozumne obeslat ty firmy, ktere BSA udajne zastupuje a upozornit je na to, ze jejich propojeni s BSA jim dela velmi spatnou reklamu. Pokud takovy dopis posle nekolik tisic lidi, tak si urcite treba IBM.cz uvedomi, ze by meli zvazit, jestli z celeho tohodle nevystoupi.
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 841×
Přečteno 18 857×
Přečteno 16 602×
Přečteno 14 536×
Přečteno 12 733×