Odpovídáte na názor ke článku Tak jsme tady měli Bushe.
Jste docela punk, takhle zdálky+zblízka nepokrytě fotit vojenské a policejní cíle, od druhořadých papalášů po snipery s puškohledama, při státní návštěvě prezidenta zeměkoule... no asi jste vypadal opravdu neškodně, když jim ani nestálo za to Vás řešit :-)
Zajímám se o GNU/Linux, zejména o Ubuntu,Debian a Fedoru, dále se zabývám tvorbou webů a bojovým systémem Jeet Kune Do. V roce 2012 jsem vytvořil projekt LinuxMarket – moderní linuxový obchod, který jsem zrealizoval ve spolupráci s linuxovým serverem Linuxsoft.cz.
Přečteno 13 902×
Přečteno 11 394×
Přečteno 10 462×
Přečteno 10 350×
Přečteno 9 910×