Odpovídáte na názor ke článku Já vim co s tim je. Je to rozbitý!.
4] Myslim, ze k FS se dalo dostat celkem snadno - vyndat SD z maliny a primountovat ji v jinem, fungujicim pocitaci :)
Holka co se na mladý kolena zbláznila do linuxu.
Přečteno 8 747×
Přečteno 8 602×
Přečteno 8 567×
Přečteno 8 128×
Přečteno 7 993×