Odpovídáte na názor ke článku Už je to zase tady....
27. 5. 2009 22:25
[2] ... Svobodná vůle je lež, a naděje je nejhezčí sebeklam...
…
Přečteno 11 527×
Přečteno 10 225×
Přečteno 9 354×
Přečteno 8 050×
Přečteno 7 432×