Odpovídáte na názor ke článku Už je to zase tady....
27. 5. 2009 22:25
[2] ... Svobodná vůle je lež, a naděje je nejhezčí sebeklam...
…
Přečteno 11 545×
Přečteno 10 238×
Přečteno 9 371×
Přečteno 8 065×
Přečteno 7 445×