Odpovídáte na názor ke článku Proč je Java za zenitem.
@Karell Kvůli těm hláškám teď kdekdo přechází na clang. Kdo do toho půjde? Kdokoliv, kdo nemůže použít třeba právě Javu. Například při vývoji pro iOS nebo WinRT.
Autor se zabývá vývojem kompilátorů a knihoven pro objektově-orientované programovací jazyky.
Přečteno 39 255×
Přečteno 27 268×
Přečteno 26 145×
Přečteno 22 292×
Přečteno 20 066×