Odpovídáte na názor ke článku .NET aneb cesta tam a zase zpátky.
13. 12. 2011 19:49
@27 a to všechno běží nad WinRT
Autor se zabývá vývojem kompilátorů a knihoven pro objektově-orientované programovací jazyky.
Přečteno 39 494×
Přečteno 27 358×
Přečteno 26 388×
Přečteno 22 590×
Přečteno 20 251×