Odpovídáte na názor ke článku .NET aneb cesta tam a zase zpátky.
"ale bude jen Metro, a tedy jen aplikace postavené nad WinRT" - pre metro sa da pisat v html5, .net, c++
Autor se zabývá vývojem kompilátorů a knihoven pro objektově-orientované programovací jazyky.
Přečteno 39 510×
Přečteno 27 373×
Přečteno 26 401×
Přečteno 22 599×
Přečteno 20 267×