Odpovídáte na názor ke článku .NET aneb cesta tam a zase zpátky.
Spíš by měl už MS umožnit používat "spustitelné adresáře" (jako .app), protože koho zajímají soubory potřebné pro běh aplikace? Ty mohou být uložené v tom adresáři. Ať se tam klidně nachází binárky pro všechny možné platformy a nechť si operační systém vybere.
Autor se zabývá vývojem kompilátorů a knihoven pro objektově-orientované programovací jazyky.
Přečteno 39 514×
Přečteno 27 375×
Přečteno 26 403×
Přečteno 22 600×
Přečteno 20 269×