Odpovídáte na názor ke článku .NET aneb cesta tam a zase zpátky.
12. 12. 2011 21:50
Dalo. Prostě komponentový model.
Autor se zabývá vývojem kompilátorů a knihoven pro objektově-orientované programovací jazyky.
Přečteno 39 504×
Přečteno 27 368×
Přečteno 26 397×
Přečteno 22 597×
Přečteno 20 262×